Конструктор Мотоцикл Скутер із підсвічуванням Make life electronic Рожевий

-14%
- Готово до відправки
- Код: 41916
1 250 ₴
1 079 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей конструктор стане прекрасним подарунком для кожної дівчинки, яка захоплюється конструюванням. З деталей, представлених у наборі, можна зібрати зменшену модель Скутера. Кожен елемент конструкції зроблений із високоякісного пластику, що забезпечує легке та надійне скріплення та якісну готову конструкцію. Полегшити процес складання допоможе ілюстрована інструкція.
Особливості:
- Можливість зібрати Скутер із серії конструкторів "Make life electronic"
- Стильний дизайн у рожевому кольорі
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Підвищена деталізація дає змогу відтворити всі характерні риси конструкції скутера: кермо з дзеркалами, імітація ланцюга, сидіння, підніжка, передня фара
- Рухомі колеса та підніжка
- Конструктор обладнаний підсвічуванням — передня фара світиться
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри або як декор інтер'єру
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Кількість елементів у наборі: Не вказано на пакуванні
- Розмір готової моделі: 28,2 х 10,5 х 21,8 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 29 х 8 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Транспорт |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 1 079 ₴






