Трейлер Вантажівка на радіокеруванні з підсвічуванням на акумуляторі Бірюзовий

- Немає в наявності
- Код: 41885
1 307 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий самоскид — це якісна та функціональна іграшка для юного будівельника. Зроблений в реалістичному дизайні, що приверне увагу дитини та зацікавить її. Машина вміє рухатися в різних напрямках, а також має підсвічування. Керується за допомогою пульта керування й працює від акумулятора.
Особливості:
- Сучасний самоскид із чудовою деталізацією
- Тематичне забарвлення з написами та наклейками
- Рух вперед/назад, поворот праворуч/ліворуч
- Автоматична демонстрація
- Тип живлення машинки — акумулятор
- Підсвічування фар
Комплектація:
- Машинка
- Пульт керування
- Аккумулятор 3.7V
- Кабель
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Масштаб: 1:14
- Розмір трейлера: 45 х 11 х 11,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 54 х 14 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 5 |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 350 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 307 ₴



