Набір для вирощування рослин Сонячна Теплиця з підсвічуванням та системою поливу

-10%
- Готово до відправки
- Код: 41849
1 091 ₴
983 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навчальний набір "Сонячна теплиця" — вирощува рослини самостійно.
Цей унікальний набір дає змогу дітям познайомитися з основами ботаніки та принципів екосистеми. Теплиця імітує реальні умови для вирощування рослин, а прозорий дах і механізм зрошення допомагають спостерігати процес росту. Сонячне світло використовується для підтримання оптимального середовища, роблячи гру не тільки цікавою, але й пізнавальною.
Особливості:
- Функціональна теплиця з прозорим дахом для контролю росту рослин
- Система поливання, що забезпечує зручний догляд
- Набір для саджання: насіння, торф'яні таблетки, горщики
- 2 лампи для нічного освітлення
- До комплекту входить інструкція, за допомогою якої можна зібрати теплицю
- Розвиває допитливість, відповідальність і любов до природи
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Елементи живлення лампи: Батарейки 2 шт. типу AG13 (входять до комплекту)
- Розмір теплиці: 30 х 28,5 х 20,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 41,6 х 9,6 х 31,3 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тематика набору | Біологічний |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 416 мм |
| Ширина упакування | 96 мм |
| Висота упаковки | 313 мм |
- Ціна: 983 ₴









