Дитяча інерційна машинка Навантажувач на батарейках із рухомими елементами та вантажем Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 41852
538 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова спецтехніка масштабом 1:16 — це справжня знахідка для маленьких будівельників і фанатів спецтехніки! Модель має деталізований дизайн, світлові та звукові ефекти, а також функціональні рухомі елементи, що надають реалістичності грі.
Особливості:
- Інерційний механізм для руху без батарейок
- Рухомий підіймач, що дає змогу підіймати та опускати вантажі
- Світлові та звукові ефекти під час гри
- У комплекті палети з вантажем
- Гумові колеса
- Чудово розвиває моторику та фантазію
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу LR44 (входять до комплекту)
- Масштаб моделі: 1:16
- Розмір іграшки: 28 х 11,5 х 16,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 12.5 х 17.5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 165 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 538 ₴







