М'яка іграшка нічник із підсвічуванням і колисковими мелодіями Пінгвін 18 см

-10%
- Готово до відправки
- Код: 41853
571 ₴
514 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нічник виготовлений у формі милої м'якої іграшки. Іграшка ніжно підсвічується й програє спокійні колискові мелодії. Зручна форма дає змогу дитині обіймати нічник під час сну, а завдяки тому, що електрична частина нічника повністю виймається з іграшки, його можна легко випрати від будь-яких забруднень.
Особливості:
- Іграшка виготовлена у формі м'якої тварини
- Нічник має підсвічування
- Іграшка програє 5 заспокійливих колискових мелодій
- Електронний блок виймається з іграшки для її прання
Характеристики:
- Вік: З народження
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "ААА" (не входять до набору)
- Розміри іграшки: 18 х 10 х 18 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 19 х 18 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 180 мм |
- Ціна: 514 ₴



