Качалка шезлонг для новонародженого з вібраційною панеллю та дугою для підвісок Кішечка

- Немає в наявності
- Код: 41854
2 445 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який шезлонг із милим дизайном стане затишним місцем відпочинку та гри вашого малюка! Завдяки зручній формі крісло підтримує правильне положення дитини, а дуга з підвісками привертає увагу та заохочує гру. Малюк може гойдатися, розглядати яскраві іграшки та тренувати свої рухи. Легка конструкція дає змогу без зусиль переміщати шезлонг із кімнати в кімнату. Це чудовий варіант, щоб поєднати комфорт і розваги впродовж дня!
Особливості:
- Вібраційна панель
- Ніжний і милий дизайн
- Регулювання кута нахилу
- Дуга з двома підвісками (пискавка і брязкальце)
- Міцна та надійна конструкція
- М'яку підкладку легко зняти та випрати
- Утримувальна накладка та ремінці
Характеристики:
- Вік: З народження
- Максимальна вага: 18 кг
- Елементи живлення вібраційної панелі: Батарейка 1 шт. типу "D/LR20" (не додається)
- Розмір шезлонга: 51 х 68 х 59 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 64 х 14 х 33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Особливості | Ремені безпеки, Знімний чохол для сидіння, Ігрові підвіски, Регульована спинка |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Шезлонг |
| Комплектація | |
| Анатомічна вставка для розділення ніг | Так |
| Навісний ігровий елемент | дуга з іграшками |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 18 кг |
| Знімний чохол | Сидіння, Спинки |
| Функція вібрації | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Висота | 590 мм |
- Ціна: 2 445 ₴



