Інтерактивний трек для малюків з автоматичним підіймачем і оглядовим колесом Зайчики

-10%
- Готово до відправки
- Код: 41858
956 ₴
861 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця весела гірка з оглядовим колесом і космічним дизайном подарує дітям безліч позитивних емоцій! Маленькі зайчики підіймаються сходами та стрімко спускаються яскравими доріжками, створюючи ефект безперервного руху. Іграшка розвиває увагу, координацію і дрібну моторику, а процес гри має дуже захопливий вигляд.
Особливості:
- Автоматичний підіймач
- Підсвічування
- 3 фигурки
- Яскраві елементи для треку
- Режим без звуку
- Динамічна мелодія під час гри
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення підіймача: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Елементи живлення оглядового колеса: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 15 х 29 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 861 ₴

