Дитяче піаніно Синтезатор із мікрофоном Bluetooth MP3 від акумулятора 37 клавіш Бежевий

- Немає в наявності
- Код: 41861
1 100 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це музичне піаніно допоможе дитині відчути себе справжнім артистом! Малюк зможе грати мелодії, співати улюблені пісні, записувати свої виступи та навіть міняти тембри інструментів — від піаніно до гітари або органа. Завдяки Bluetooth можна під'єднати музику з телефона та влаштовувати справжні музичні шоу вдома!
Піаніно розвиває дрібну моторику, фантазію й музикальний слух, допомагаючи дитині відчути радість від творчого процесу!
Особливості:
- 37 клавіш
- Регулювання гучності
- Регулювання темпу
- Мікрофон
- Bluetooth
- Звуки тварин і музичних інструментів
- Мелодії
- Записування і відтворення
- Режими гри (можна вибрати звук не тільки піаніно, а й органа, гітари тощо)
- 3 AUX-роз'єми: MIC, MP3 і для навушників
- Працює від вбудованого акумулятора (USB-AUX кабель для підзаряджання в комплекті)
- Розвиває дрібну моторику, фантазію та музикальний слух дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір зібраного піаніно: 48 х 19 х 16 см
- Елементи живлення: Акумулятор (входить до комплекту)
- Матеріал: Пластик
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 61 х 6 х 25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Піаніки |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Виробник | MIC |
| Розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 160 мм |
- Ціна: 1 100 ₴


