Іграшковий Трейлер автовоз 2 в 1 Трек для машинок із запуском підсвічуванням і звуком Пожежна машина 135 см

- Немає в наявності
- Код: 41872
766 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уявіть собі величезний пожежний трейлер, який вміє перетворюватися на цілий трек для перегонів! Він не просто везе машинки, але ще й запускає їх! Діти можуть вигадувати свої пригоди та влаштовувати чемпіонати з перегонів. Ця іграшка точно стане улюбленою, адже вона поєднує й захопливі перегони, і пожежні історії.
Особливості:
- Трейлер розкладається в трек
- Механічний запускач
- Підсвічування
- Звуки роботи транспорту
- 2 металопластикові моделі машин у комплекті
- 6 пластикових моделей машин
- Трейлер обладнаний ручкою для зручного перенесення
- Наклейки в комплекті
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір трейлера: 38 х 10.5 х 15 см
- Довжина треку: 135 см
- Довжина машинок: 6 і 7 см
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Матеріал корпусу трейлера: Пластик
- Матеріал коліс трейлера: Гума
- Матеріал машинок: Металопластик (2 шт.), Пластик (6 шт.)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 38,8 х 10,9 х 16,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 766 ₴






