Велика лялька для дівчинки з аксесуарами Звукові ефекти 52 см Вид 1

-11%
- Готово до відправки
- Код: 41877
2 073 ₴
1 837 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чарівна лялька має м'яке, шовковисте волосся та виразні очі. Лялька одягнена в стильне вбрання й обладнана звуковими ефектами. Також у комплекті ви знайдете всі необхідні аксесуари для догляду за новою подружкою. Висота ляльки — 52 см.
Особливості:
- Лялька сміється і спить
- Якісне, м'яке волосся
- Добре деталізоване обличчя й вбрання
- Має рухомі частини тіла
- Має додаткові аксесуари — пляшечку, памперс, соску
- Іграшка зроблена з високоякісної гуми
- Гра з ляльками сприяє розвитку креативного мислення та уяви
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу ААА (до комплекту не входять)
- Розмір ляльки: 18 х 11 х 52 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 20,5 х 13,5 х 55 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Гума |
| Висота | 52 см |
| Ширина | 11 см |
| Довжина | 18 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | ААА |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 205 мм |
| Ширина упакування | 135 мм |
| Висота упаковки | 550 мм |
- Ціна: 1 837 ₴

