Електричний водний автомат на акумуляторі з прицілом і глушником M416 Water Gun Рожевий

-29%
- Готово до відправки
- Код: 41839
778 ₴
553 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний автомат — це чудовий спосіб освіжитися й розважитися в спеку. Завдяки своєму яскравому дизайну він приваблює до себе, а його функціонал точно не підведе на поле бою. Автомат легко заряджається водою й має потужний механізм, що забезпечує дальність і точність пострілу. Цей потужний автомат стане надійним супутником у кожній водній битві.
Особливості:
- Яскравий дизайн
- Автомат працює від акумулятора, який разом із дротом для його підзаряджання входить до набору
- Резервуар для води вбудований у корпус автомата
- Автомат має приціл, глушник і приклад
- Іграшка виготовлена з пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір пістолета: 61 х 10 х 25 см
- Елементи живлення: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Дальність стрільби: 10 м
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 6 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Рожевий |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 175 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 553 ₴









