Табурет підставка для дітей у ванну та туалет Bimbo антиковзна 28х30х25 см Бежевий

- Немає в наявності
- Код: 41810
604 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі сходинки — ідеальне рішення для самостійності вашої дитини! Завдяки своїй конструкції та нековзкій поверхні підставка допомагає дитині легко дістати до раковини, полиці або інших важкодоступних місць. Вона виготовлена з безпечного та міцного пластику, що гарантує довговічність і комфорт у використанні.
Особливості:
- Дві зручні сходинки для легкого підіймання
- Отвори для перенесення
- Нековзна поверхня для безпеки
- Виготовлені з міцного й безпечного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 1 року
- Розмір: 28 х 30 х 25 см
- Пакування: Пакет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bimbo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стільчик для купання |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 25 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 604 ₴
