Конструктор Риба ліхтар Вудильник з рухомими елементами та підставкою 1038 деталей

- Немає в наявності
- Код: 41811
1 161 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний набір Механічна риба-вудильник — це конструктор, який з 1038 деталей дає змогу зібрати таємничу істоту, що мешкає в справжніх морських глибинах. Унікальний дизайн майстерно поєднує в собі рибу-вудильника та механічні елементи в стилі стимпанк, створюючи приголомшливий візуальний досвід, який занурює вас у дослідження океану та морських глибин. Конструктор доповнюється стійкою підставкою, яка дає змогу виставити зібрану модель на видиме місце. Це ідеальне рішення для використання як декоративного елемента або частини колекції.
Особливості:
- Цей конструктор дає змогу зібрати модель глибоководної риби-вудильника
- Захопливий дизайн у стилі стимпанк
- Висока деталізація й унікальний зовнішній вигляд: довгі зуби, велика паща, гострі плавники та хвіст
- Внутрішні елементи містять імітацію складних механічних деталей, що схожі на роботу годинника або двигуна
- Конструктор риба-ліхтар містить функціональний світлодіод, який імітує натуральне світіння риб'ячого ліхтаря
- Модель обладнана рухомими елементами, такими як плавники, щелепи, ліхтар, дає змогу відтворювати різні сцени, створюючи відчуття руху й оживляючи морського хижака
- Стійка підставка в комплекті дає змогу використовувати хижака як елемент декору інтер'єру
- Спростити процес складання допоможе деталізована інструкція, що йде в комплекті
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Кількість деталей: 1038 шт.
- Розмір моделі в готовому вигляді: 30 х 12,5 х 22,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 32,5 х 7 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Тварини |
| Кількість деталей | 1038 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 325 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
- Ціна: 1 161 ₴









