Конструктор Чужий із рухомими деталями та підставкою Світлові ефекти 958 деталей

- Немає в наявності
- Код: 41812
1 031 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Alien Monster Чужий стане прекрасним подарунком для кожного хлопчика, який захоплюється конструюванням і є шанувальником найбезпечнішого з інопланетян. Набір складається з 958 унікальних деталей, з яких можна зібрати високо деталізовану модель відомого персонажа. Кожен елемент конструкції зроблений із високоякісного пластику, що забезпечує легке та надійне скріплення та якісну готову конструкцію. Набір містить спеціальну оригінальну підставку, обладнану елементами, що світяться, що додає додатковий ефект у процесі гри та демонстрації моделі. Усі деталі акуратно упаковані в окремі пакетики, а спростити процес складання допоможе докладна ілюстрована інструкція.
Особливості:
- Можливість зібрати фігурку відомого космічного прибульця — Чужого
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Підвищена деталізація дає змогу відтворити всі характерні риси Чужого: голова, паща, руки, ноги, хвіст, скорпіон
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Рухомі точки з'єднання дають змогу приймати фігуркці 3 положення
- У комплекті унікальна підставка зі світловими ефектами
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри або як елемент декору
- До конструктора додається докладна покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Кількість елементів у наборі: 958 деталей
- Розміри фігурки в зібраному вигляді: 33,6 х 21,2 х 29,2 см
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 19 х 6 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 958 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 1 031 ₴









