Конструктор Дракон Mountain Dragon з рухомими деталями та підставкою 886 деталей

- Немає в наявності
- Код: 41814
1 077 ₴
Конструктор Mountain Dragon Гірський дракон стане прекрасним подарунком для кожної дитини, яка захоплюється конструюванням і є шанувальником серіалу Гра престолів. Набір складається з 886 унікальних деталей, з яких можна зібрати високо деталізовану модель відомого персонажа. Кожен елемент конструкції зроблений із високоякісного пластику, що забезпечує легке та надійне скріплення та якісну готову конструкцію. Конструктор доповнюється стійкою підставкою, яка дає змогу виставити зібрану модель на видиме місце. Це ідеальне рішення для використання як декоративного елемента або частини колекції. Усі деталі акуратно упаковані в окремі пакетики, а спростити процес складання допоможе докладна ілюстрована інструкція.
Особливості:
- Можливість зібрати приголомшливу модель дракона за мотивами відомого серіалу
- Усі деталі конструктора мають гладку, округлу поверхню та виготовлені з високоякісних матеріалів, стійких до деформації та вицвітання, що забезпечує їхню довговічність
- Підвищена деталізація дає змогу відтворити всі характерні риси дракона, включно з унікальними деталями: очі, рот, зуби, вусики та луска дракона
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Фігурка дракона обладнана рухомими елементами, що дає змогу відтворювати різні пози та динамічні сцени
- До конструктора додається докладна покрокова інструкція
- Стійка підставка в комплекті дає змогу використовувати модель як елемент декору інтер'єру
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Кількість елементів у наборі: 886 деталей
- Розміри фігурки в зібраному вигляді: 51,5 х 43 х 21 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 32,5 х 7 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 886 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 325 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
- Ціна: 1 077 ₴









