Конструктор Хижак Alien Predator з рухомими деталями та підставкою 978 деталей

- Немає в наявності
- Код: 41815
1 077 ₴
Конструктор Alien Predator Хижак стане прекрасним подарунком для кожної дитини, яка захоплюється конструюванням і є шанувальником культової серії фільмів. Набір складається з 978 унікальних деталей, з яких можна зібрати деталізовану фігурку Хижака, одного з найвідоміших персонажів кіно. Кожен елемент конструкції зроблений із високоякісного пластику, що забезпечує легке та надійне скріплення та якісну готову конструкцію. Конструктор доповнюється стійкою підставкою, яка дає змогу виставити зібрану модель на видиме місце. Це ідеальне рішення для використання як декоративного елемента або частини колекції. Усі деталі акуратно упаковані в окремі пакетики, а спростити процес складання допоможе докладна ілюстрована інструкція.
Особливості:
- Можливість зібрати фігурку легендарного охотника - Хижака
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Підвищена деталізація дає змогу відтворити всі характерні риси Хижника, включно з унікальними елементами костюма: шолом, дреди, сітчасту броню та мініядерну бомбу на талії
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Рухомі точки з'єднання дають змогу приймати фігуркуці кілька положень
- Стійка підставка в комплекті дає змогу використовувати модель як елемент декору інтер'єру
- До конструктора додається докладна покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Кількість елементів у наборі: 978 деталей
- Розміри фігурки в зібраному вигляді: 18,5 х 14 х 31,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 25 х 8 х 35 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 978 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
- Ціна: 1 077 ₴









