Іграшковий магазин із підсвічуванням і звуком Кавомашина Аксесуари Висота 44 см Зелений

-8%
- Готово до відправки
- Код: 41836
1 489 ₴
1 373 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий супермаркет із кавомашиною — це справжній світ покупок і смаколиків у вашій кімнаті! У наборі є все, щоб відчути себе власником магазину: продукти, каса зі сканером і навіть мінікафе з ароматною кавою. Завдяки підсвічуванню та звуковим ефектам процес покупок має вигляд як у справжньому супермаркеті. Малюки зможуть сканувати товари, рахувати «гроші», обслуговувати клієнтів і вигадувати безліч веселих сюжетів. Такий набір не тільки дарує радість, але й розвиває фантазію, уяву та комунікативні навички. Це ідеальний подарунок, який дарує години захопливої гри!
Особливості:
- Яскраве підсвічування та звукові ефекти
- Музика та озвучування англійською мовою
- У комплекті продукти, посуд та аксесуари
- Кавомашина
- Муляж грошей
- Шафа з продуктами
- Реалістичний дизайн із деталями, як у справжньому магазині
- Розвиває уяву, соціальні навички та комунікацію
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір зібраного супермаркету: 50,5 х 25,5 х 44 см
- Елементи живлення сканера: Батарейки 2 шт. типу "ААА" (не входять до комплекту)
- Елементи живлення каси: Батарейки 3 шт. типу "АА" (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 43 х 14 х 34,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 255 мм |
| Довжина | 505 мм |
| Висота | 440 мм |
- Ціна: 1 373 ₴



