Інтерактивний котик Робот на радіокеруванні з підсвічуванням і сенсорними зонами Рожевий

-10%
- Готово до відправки
- Код: 41788
1 135 ₴
1 022 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Не просто іграшка, а справжній друг! Цей інтерактивний котик із дзвіночком на шиї подарує море позитивних емоцій! Він виконує трюки, танцює й реагує на плески долонями та дотики, даруючи відчуття гри зі справжнім улюбленцем. Завдяки підсвічуванню та веселим звукам іграшка створює яскраву атмосферу розваг. Ідеальний друг для вашого малюка!
Особливості:
- Котик має милий дзвіночок на шиї
- Іграшка працює від акумулятора
- Виконує трюки
- Звуки
- Режим демонстрації
- Регулювання гучності
- Сенсорні ділянки (реагує тільки у відповідному режимі)
- Підсвічування
- Реагує на плески руками (реагує тільки в відповідному режимі)
- Танцює
- Програмування дій
- Милий дизайн
Комплектація:
- Кіт
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель для заряджання
- Інструкція
- Викрутка
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір іграшки: 18 х 12 х 16 см
- Елементи живлення: акумулятор 3.7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу "ААА" (до комплекту не додано)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 23,5 х 16 х 21,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 10 м |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 022 ₴









