Дитяча іграшка Брязкальце з прорізувачем пазлами та пальчиковою грою Слоник Блакитний

-10%
- Готово до відправки
- Код: 41791
621 ₴
559 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У малюка прорізаються зубки та псується настрій? Тоді подаруйте йому кумедного кольорового слоника, який не дасть малюкові копризувати та нудьгувати! Корпус іграшки виготовлений із міцного пластику. А вуха, хобот, ікла та хвіст — гумові. Вуха з рельєфною поверхнею можна використовувати як прорізувач. Рухомий барабанчик із літерами та цифрами складається як пазли. Рухомі елементи іграшки виконують функцію тріскачки. Крім цього, малюк може розминати пальчики, натискаючи кнопки на слонику.
Особливості:
- Брязкальце виготовлене у формі кумедного слоника
- Має гумові елементи (вуші, хобот, ікла, хвіст)
- У іграшку вбудована тріскачка
- Відтворення бряцання за допомогою кольорових кульок
- Пазл у формі рухомого барабанчика з літерами та цифрами
- Гумові вуха з рельєфною поверхнею виконують функцію прорізувача
- Пальчикова гра
Характеристики:
- Вік: Від 3 місяців
- Розмір іграшки: 19 х 12 х 17,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 23,5 х 19 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце з гризунком |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 175 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 559 ₴




