Інтерактивна іграшка Музичне Кермо з підсвічуванням і рухомими елементами Синій із зеленим

-10%
- Готово до відправки
- Код: 41793
606 ₴
545 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивне кермо відкриває малюкові світ веселих пригод за кермом! Він світиться, відтворює реалістичні звуки двигуна, перемикання швидкостей, поворотників і навіть запуску ключем запалювання. Музика та різноманітні звукові ефекти роблять гру ще цікавішою, а рухливі елементи захоплюють дитину. Завдяки зручному розміру кермо легко тримати та брати із собою в подорожі.
Особливості:
- Яскравий дизайн
- Компактний розмір (зручно брати із собою)
- Яскраве підсвічування
- Перемикач гучності
- Звук роботи двигуна, перемикання режимів швидкості, поворотників, ключа запалювання
- Музика та звукові ефекти
- Рухомі елементи
Характеристики:
- Вік: Від 1 року
- Розмір іграшки: 23 х 9 х 18 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 типи АА (до комплекту не входять)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 25,5 х 10 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кермо |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 23 см |
| Висота | 18 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 255 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 545 ₴






