Конструктор зброя Автомат АК47 Калашнікова 401 деталь

- Немає в наявності
- Код: 41798
493 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Автомат АК47 складається з 401 деталей і підходить дітям віком від 6 років. З цього конструктора дитина може зібрати детальну та функціональну модель популярної гвинтівки АК47, відтворивши її характерний зовнішній вигляд і деталі. Автомат із конструктора абсолютно безпечний, міцний і простий в експлуатації.
Особливості:
- Можливість зібрати реалістичну модель автомата Калашникова АК47
- Модель представлена в стильному поєднанні червоного та синього кольору
- Елементи конструктора надійно кріпляться між собою
- Функціональні деталі
- Виріб виготовлений з екологічного пластику, відповідає санітарно-технічним нормам і стандартам якості
- У комплекті з конструктором представлена покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти роів
- Кількість деталей: 401 шт.
- Розмір моделі: 40 х 4 х 15 см
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 36 х 5,5 х 26,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 401 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 55 мм |
| Висота упаковки | 265 мм |
- Ціна: 493 ₴







