Великий паркінг для машинок Швидкісний спуск 5 поверхів 40 місць 8 машинок 25 х 83 х 37 см

- Немає в наявності
- Код: 41805
1 550 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паркінг-трек — це справжня знахідка для маленьких автолюбителів! Велике багаторівневе паркування поєднує відразу дві функції: місце для стоянки понад 40 машинок і швидкісний трек-спуск для перегонів. Такий ігровий набір допоможе розвинути фантазію, моторику та уважність.
Особливості:
- Паркінг має 5 поверхів
- Дорога опускається на нижчі поверхи одним натисканням кнопки
- Машинки легко запускаються трасою
- 8 металопластикових машинок
- Механічний принцип роботи
- Виконаний із міцних і безпечних матеріалів
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір зібраного паркування-треку: 25 х 83 х 37 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 38,7 х 14,5 х 27,7 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 250 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 830 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 370 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 145 мм |
| Довжина упаковки | 387 мм |
| Висота упаковки | 377 мм |
- Ціна: 1 550 ₴








