Великий Трек для машинок 2 в 1 Залізниця Світлозвукові ефекти Англійське озвучування 109 см

-24%
- Готово до відправки
- Код: 41808
1 562 ₴
1 181 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей чудовий трек подарує дитині справжнє місто пригод із поїздами та машинками. Потяг мчить рейками, машинки долають підйоми та спуски, а звук і музика створюють ефект живого міста. Завдяки достатку деталей малюк може вигадувати власні історії та створювати цілі транспортні маршрути. Така гра розвиває фантазію, уяву та любов до техніки.
Особливості:
- Набір містить залізницю та автотрек
- У комплекті локомотив із вагончиком і 4 автомобілі
- Звукові ефекти та музика англійською
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір треку: 109 х 53 х 23 см
- Елементи живлення керма: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Елементи живлення локомотива: Батарейки 1 шт. типу АА (до комплекту не входить)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 41 х 12,3 х 27 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 1090 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 530 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 230 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 123 мм |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 1 181 ₴






