Дитяча барабанна установка зі стільчиком 5 Барабанів Тарілка Jazz Drum Синій

- Немає в наявності
- Код: 41776
1 107 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір "Jazz Drum" — ідеальний комплект із 5 барабанів із різним звучанням, тарілки, паличок і зручного стільчика, який стане чудовим подарунком для кожного маленького музиканта. Гра на барабанах розвиває здатність виконувати складні моторні завдання обома руками одночасно, покращує координацію рухів, розвиває відчуття ритму та творчі таланти дитини.
Особливості:
- У наборі представлені 5 барабанів (великий і 4 малих) та тарілка
- Набір доповнений пластиковим стільчиком
- Барабанні палички в комплекті
- Установка легка та зручна у використанні
- Стильне поєднання кольорів
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розміри установки: 50 х 34 х 60 см
- Висота стільчика: 20 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 40 x 20 x 40 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Барабан |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 600 мм |
- Ціна: 1 107 ₴



