Вантажівка на радіокеруванні Трейлер іграшка з причепом і екскаватором Підсвічування 2 пульти керування

- Немає в наявності
- Код: 41777
2 236 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір будівельної техніки HUINA містить відразу 2 іграшки з дистанційним керуванням: Велика радіокерована вантажівка з вантажною платформою й Екскаватор, який також керується окремим пультом керування. Іграшки пофарбовані в сигнально яскраві кольори та доповнені чорними контрастними вставками з тематичними написами. Машинки мають детальне опрацювання дизайну, світлові та звукові ефекти та рухаються у всіх напрямках за допомогою пульта. Цей набір поєднує гру та навчання, розвиваючи уяву та координацію дитини.
Особливості:
- До набору входять трейлер із причепом і екскаватор на радіокеруванні
- Кожна модель керується своїм пультом керування
- Машинки працюють від акумулятора
- Трейлер обладнаний світловими та звуковими ефектами
- Вантажівка може рухатися вперед, назад, вправо та вліво
- Причіп трейлера знімається, відкидається задній трап
- Вантажівка має гумові шини
- Екскаватор може рухатися вперед, назад, вправо та вліво, обертається кабіна, ківш підіймається й опускається
Комплектація:
- Трейлер із причепом
- Екскаватор
- 2 акумулятори
- 2 USB кабеля
- 2 пульти керування
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Масштаб: 1:24
- Розмір трейлера: 83,6 х 11,8 х 13,9 см
- Розмір екскаватора: 33 х 9,8 х 15,7 см
- Елементи живлення: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (для 1 пульта) (не входять до комплекту)
- Частота керування 2,4G
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 50 х 16 х 35 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 8 років |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 9 |
| Радіус дії | 25 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 836 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Висота | 139 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 2 236 ₴









