Дитяча інерційна машинка на батарейках Форумула-1 Гоночний болід зі світлозвуковими ефектами Чорний

-10%
- Готово до відправки
- Код: 41767
419 ₴
377 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка інерційна "F1 Racing" — яскрава перегонова модель для маленьких фанатів швидкості. Обладнана інерційним механізмом, вона легко розганяється від простого поштовху вперед. Під час руху машинка супроводжується звуком, що імітує звук мотора й ефектне підсвічування. Така іграшка подарує багато драйву та стане улюбленою в колекції.
Особливості:
- Реалістична перегонова машинка Формула 1 в чорному кольорі з червоними елементами
- Одне місце під водія, у якому сидить гонщик
- Світлові ефекти — фари підсвічуються
- Звукові ефекти — видає звуки перегонів
- Інерційний механізм
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG13 (входять до комплекту)
- Масштаб: 1:14
- Розмір іграшки: 28 х 13 х 9 см
- Пакування: Слюда
- Габарити упаковки: 30 х 14 х 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 377 ₴
