Гараж паркінг для машинок Пожежна станція 2 поверхи 22 елементи

- Немає в наявності
- Код: 41769
500 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскраве паркування має два поверхи, з'єднаних між собою рампою для швидкого виїзду машинок. До комплекту з нею входить машина, вертоліт і безліч аксесуарів для захопливої гри. Разом із цим паркуванням дитина зможе розігрувати різні сценки з міського життя, розвиваючи свою фантазію та креативність.
Особливості:
- Паркінг має два поверхи
- Рампа для виїзду з другого поверху
- До комплекту додана машинка
- Вертоліт
- Додаються наклейки для декорування іграшкових елементів
- Виготовлений із якісного пластику
- У комплекті ви знайдете інструкцію
- Розвиває дрібну моторику рук, фантазію та логічне мислення
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір: 34 х 17 х 15,5 см
- Кількість елементів: 22 шт.
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 6,5 х 24 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 340 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 170 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 155 мм |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 500 ₴




