Гараж паркінг для машинок 2 в 1 Поліцейська станція й Автозаправка 54 елементи

-10%
- Готово до відправки
- Код: 41771
904 ₴
814 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскраве паркування 2 в 1 складається відразу з двох ігрових комплексів: Поліцейської станції та Заправки. Поліцейська станція має два поверхи, з'єднаних між собою рамзою для швидкого виїзду машинок. Заправна станція виготовлена з високою деталізацією й має рухомі деталі. У комплекті також ви знайдете 2 машинки, вертоліт і безліч аксесуарів для захопливої гри. Разом із цим паркуванням дитина зможе розігрувати різні сценки з міського життя, розвиваючи свою фантазію та креативність.
Особливості:
- Паркування складається з 2 частин: Поліцейська станція та заправка
- Рампа для виїзду з другого поверху
- Рухомі деталі
- У комплекті додано 2 машинки
- Вертоліт
- Додаються наклейки для декорування іграшкових елементів
- Виготовлений із якісного пластику
- У комплекті ви знайдете інструкцію
- Розвиває дрібну моторику рук, фантазію та логічне мислення
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір: 43,5 х 34 х 19,5 см
- Кількість елементів: 54 шт.
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 40 х 6,5 х 30 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 435 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 340 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 195 мм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 814 ₴









