Паркінг для машинок 2 в 1 Трек із механічним запуском Gravity Race Track Ремонтна майстерня

-10%
- Готово до відправки
- Код: 41773
824 ₴
742 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захопливий трек для автоперегонів, який подарує яскраві емоції та можливість вигадувати власні перегонові сценарії. Унікальна особливість набору — його дизайн у формі валізи, що робить іграшку зручною для зберігання і транспортування. Трек обладнаний довгим схилом для стрімких спусків автомобілів і додатковими зонами для паркування та технічного обслуговування.
Особливості:
- Валіза трансформується в гараж із треком
- Машинки виготовлені з металопластику, трек пластиковий
- Рухомі деталі
- Валіза (трек), 2 мінімоделі машинок, тематичні наклейки в наборі
- Реалістичний деталізований дизайн
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір треку: 64.5 х 24 х 22 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 12 х 25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина у зібраному вигляді | 645 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 240 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 220 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 742 ₴



