Дитячий синтезатор Піаніно з мікрофоном і стійкою для нот на батарейках або від мережі LED-дисплей 61 клавіша

- Немає в наявності
- Код: 41745
1 328 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей синтезатор стане чудовим вибором як для дітей, які тільки починають знайомитися з музикою, так і для тих, хто хоче розвивати свої творчі здібності. Завдяки широкому набору функцій інструмент дає змогу грати улюблені мелодії, створювати ритми, тренувати слух і почуття ритму. До комплекту входить мікрофон, тож дитина зможе не тільки грати, а й співати під акомпанемент.
Особливості:
- 61 клавіша (повноцінна ігрова панель для навчання та гри)
- 6 демонстраційних мелодій
- 16 тонів (різні інструментальні звуки для експериментів)
- 10 ритмів для супроводу гри
- 8 ударних ефектів (вбудовані барабанні звуки)
- Можливість запису та відтворення мелодій
- Регулювання гучності та темпу
- Стійка для нот
- LED-дисплей для зручного зображення функцій
- Під'єднання мікрофона (у комплекті)
- Живлення від мережі або батарейок
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Від мережі (кабель і блок у комплекті)
- Елементи живлення: Батарейки 6 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір синтезатора: 76 х 6 х 23 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 76 х 7 х 23,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 230 мм |
- Ціна: 1 328 ₴









