Дитяча барабанна установка зі стільчиком Барабан із педаллю Drum Set

-9%
- Готово до відправки
- Код: 41746
1 137 ₴
1 034 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уяви, що вдома починається справжній рок-концерт! З цією барабанною установкою малюк зможе створювати власні ритми та композиції. Барабани, металеві диски та великий барабан із педаллю зроблять гру максимально реалістичною, а стильний дизайн із яскравим принтом додасть особливої родзинки в кожен виступ! Ідеальна іграшка допоможе розвинути дрібну моторику та музичний слух дитини.
Особливості:
- 4 барабана
- 1 барабан із педаллю
- 1 металевий диск
- 2 палички
- Барабани виготовлені з якісних матеріалів
- Розвиває дрібну моторику дитини та музикальний слух
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір встановлення: 43 х 56 х 56 см
- Розмір зібраного стільчика: 22 х 23 х 34 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 39 х 18 х 39 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Барабан |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 560 мм |
- Ціна: 1 034 ₴




