Інтерактивний робот на радіокеруванні із сенсорними датчиками WToys Українське озвучування 30 см

-9%
- Готово до відправки
- Код: 41747
1 137 ₴
1 034 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот Галактик — не тільки захоплива іграшка, а й вірний товариш для різноманітних ігор. Можливості роботи просто величезні — він вміє їздити та крокувати в різні напрями, танцювати, вміє розповідати свої історії, співати пісні та ставити питання, має можливість програмування своїх дій і режиму патрулювання. Ще робот Галактик має світловий екран, на якому зображаються емоції. Робот Галактик із задоволенням бере участь у будь-яких іграх дитини та спонукатиме до створення нових ігор. Керування роботом відбувається за допомогою пульта або за допомогою рухів руками. Заряджання здійснюється за допомогою USB-кабелю. Висота робота 30 см
Особливості:
- Керування за допомогою пульта
- Сенсорне керування за допомогою рухів руки
- Вміє їздити та крокувати в різні боки
- Вміє танцювати та співати пісні
- Вміє розповідати історії та ставити запитання
- Є функція програмування дій
- Має режим патрулювання
- Має світловий індикатор емоцій
- Має рухомі кінцівки
- Робот працює від вбудованого акумулятора (заряджається за допомогою USB-кабелю)
- Стимулює фантазію та соціальну активність
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри робота: 15 х 8 х 30 см
- Елементи живлення: Акумулятор (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Мова озвучування: Українська
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 23 х 12 х 32 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Робот |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Рухома |
| Мови | Український |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 15 см |
| Висота | 30 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 1 034 ₴










