Дитяча барабанна установка зі стільчиком Performer Happy Jazz Drum 5 барабанів 2 тарілки Палички

- Немає в наявності
- Код: 41749
1 572 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барабани "Performer happy jazz drum" — це мрія кожного маленького музиканта! Цей ідеальний комплект, що містить 5 барабанів із різними звучаннями, тарілку, палички та зручний стільчик, стане чудовим подарунком для маленького шанувальника музичного мистецтва. Гра на барабанах розвиває здатність виконувати складні моторні завдання обома руками одночасно, покращує координацію рухів, розвиває відчуття ритму та творчі таланти дитини.
Особливості:
- Містить 5 барабанів різних розмірів, що дає змогу вашій дитині створювати різноманітні звукові ефекти та ритмічні композиції
- 2 різновиди тарілок надають м'які та яскраві звуки, розширюючи музичні можливості
- Зручний стілець для юного артиста
- Маленька педалька для великого барабана, що допомагає під час виступу
- Підставка для нот
- Установка розроблена з урахуванням високої якості звуку, забезпечуючи чітке та реалістичне звучання
- Аксесуари у формі паличок, нот та інших додаткових елементів
- Розвиває моторику, координацію рухів, музичний слух і ритмічне відчуття у вашої дитини
- Чудовий спосіб розвивати творче мислення й самовираження через музику
- Виготовлена з міцних матеріалів, щоб витримати інтенсивне використання і довгий час слугувати вашій дитині
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір установки: 67 х 40 х 72 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 80 х 44 х 75 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Барабан |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 720 мм |
- Ціна: 1 572 ₴






