Танцюючий Робот Інтерактивний із підсвічуванням і мелодією Бамблбі 19 см

-8%
- Готово до відправки
- Код: 41750
474 ₴
434 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний робот у стилі відомого персонажа обов'язково сподобається як дітям, так і дорослим. Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим! Іграшка має два режими роботи: підсвічування та танець. У першому режимі він яскраво сяє, а в другому пускається в динамічний танець під веселу мелодію.
Особливості:
- Іграшка виготовлена як популярний персонаж
- Чудова деталізація
- Іграшка має 2 режими роботи: тільки підсвічування та танці під мелодію
- У режимі танців іграшка програє динамічну мелодію
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір робота: 15 х 9 х 19 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 13 х 10 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Робот |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 15 см |
| Висота | 19 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 434 ₴







