Іграшковий лук зі стрілами Підсвічування Звукові ефекти 64,5 см Синій

-13%
- Готово до відправки
- Код: 41708
552 ₴
481 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрільба з лука — це один із популярних видів спорту на точність або дальність. А навчитися цього благородного та відважного заняття можете і ви разом із цим іграшковим луком. Сучасний дизайн і гарна деталізація спортивного інвентарю точно сподобаються кожному.
Особливості:
- Яскравий і реалістичний дизайн стрілецької зброї
- Якісна деталізація поверхні іграшки
- Яскраве підсвічування корпусу та динамічні звуки
- 3 довгі стріли на присосках
- Розвиває всі групи м'язів, фізичну підготовку, кмітливість, зосередженість, точність і спритність рук
- Допоможе урізноманітнити дозвілля і провести вільний час
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір лука: 64,5 х 16,5 см
- Довжина стріли: 52 см
- Пакування: Лист
- Габарити упаковки: 24 х 4,5 х 71 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лук |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, Стріли |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 645 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 45 мм |
| Висота упаковки | 710 мм |
- Ціна: 481 ₴


