Електронний конструктор для дітей із вентилятором динаміком і підсвічуванням 46 елементів

-13%
- Готово до відправки
- Код: 41715
1 066 ₴
929 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронний конструктор — це захоплива іграшка для дітей, яка знайомить їх зі світом електроніки та наукових експериментів. У наборі є 46 деталей і 6 карт із завданнями, які допоможуть створювати різні електричні схеми. Малюки зможуть під'єднувати світлодіоди, динаміки, вентилятор та інші елементи, спостерігаючи за результатами своїх дій. Така гра розвиває логіку, увагу та навички конструювання, а також пробуджує цікавість до техніки та науки. Конструктор зроблений у безпечному та зручному для дітей форматі, рекомендованому від 3 років. Це чудовий подарунок, що поєднує навчання з веселою грою.
Особливості:
- 46 елементів
- Конструктор працює від блока з батарейками
- Блок із підсвічуванням
- Блок із динаміком, що програє інструментальну мелодію
- Блок із вентилятором
- 3 різновиди перемикачів
- Основа для збирання конструктора
- 6 карток із прикладами кругів, які можна зібрати
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "АА" (не входять до набору)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 45 х 5,4 х 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Електронний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Електроніка, електротехніка |
| Кількість деталей | 46 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 54 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 929 ₴








