Велика Лялька Реборн дівчинка з м'якою іграшкою Інтерактивний модуль Аксесуари Reborn 52 см Вид 1

-13%
- Готово до відправки
- Код: 41722
2 378 ₴
2 073 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця мила лялечка просто не зможе не сподобатися вашій дитині, адже вона має максимально реалістичний вигляд і безліч цікавих аксесуарів, які зроблять гру з нею цікавішою та веселішою. Лялька стане вірним другом вашій дитині на довгі роки, адже вона виготовлена з якісної гуми. У комплекті з іграшкою йдуть аксесуари для гри з нею. Лялечка також має довге та густе волосся, на яких дитині буде цікаво тренуватися заплітати косички та придумувати нові зачіски для своєї подружки-ляльки. Так ваша дитина розвине свою фантазію, креативність і дрібну моторику рук у процесі гри, а також дізнається основи догляду за малюками. Висота ляльки 52 см.
Особливості:
- Лялька є функціональною та реагує звуками на зміну її положення в просторі
- Інтерактивний модуль міститься на спинці ляльки
- Іграшка виготовлена в реалістичному стилі
- Лялька виготовлена з м'якої гуми та має рухомі кінцівки
- Іграшка має густе та довге, добре прошите волосся
- До набору додані також аксесуари для догляду за лялькою (памперс, пляшечка, взуття, шапочка на голову, м'яка іграшка, магнітна пустушка)
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри ляльки: 20 х 12 х 52 см
- Елементи живлення інтерактивного модуля: Батарейки 3 шт. типу "АА" (не входять до набору)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 21 х 13,5 х 52 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 52 см |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 20 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 135 мм |
| Висота упаковки | 520 мм |
- Ціна: 2 073 ₴

