Велика Лялька Реборн дівчинка у в'язаному светрі та шапочці Reborn Аксесуари 52 см

- Немає в наявності
- Код: 41723
1 649 ₴
Ця мила лялечка просто не зможе не сподобатися вашій дитині, адже вона має максимально реалістичний вигляд і купу цікавих аксесуарів, які зроблять гру з нею цікавішою та веселішою. Лялька стане вірним другом вашій дитині на довгі роки, адже вона виготовлена з якісних і міцних, а головне — нетоксичних для дитини матеріалів. До комплекту з іграшкою входить модний і милий одяг для неї, а також усі необхідні аксесуари для догляду за малюком. Лялечка також має довге та густе штучне волосся, на яких дитині буде цікаво тренуватися заплетети косички та придумувати нові зачіски для своєї подружки-ляльки. Так ваша дитина розвине свою фантазію, креативність і дрібну моторику рук у процесі гри, а також дізнається основи догляду за малюками. Висота ляльки 52 см.
Особливості:
- Іграшка виготовлена в реалістичному стилі
- Лялька виготовлена з м'якої гуми та має рухомі кінцівки
- Ляльку можна купати
- Іграшка має густе штучне волосся
- У комплекті з лялькою йде милий одяг, шапочка та шкарпетки
- Пустушка підмагнічується до рота ляльки за допомогою магніту
- До набору додані також аксесуари для догляду за лялькою: памперс, пляшечка, пустушка
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри ляльки: 20 х 12 х 52 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 20 х 12 х 57 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 52 см |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 20 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 570 мм |
- Ціна: 1 649 ₴

