Іграшковий Самоскид Вантажівка на радіокеруванні з керованим кузовом і підсвічуванням Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 41696
713 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця машинка на радіокеруванні дасть змогу дитині почуватися водієм справжньої будівельної спецтехніки, яка виконує важливу та складну роботу на будівельному майданчику, допомагає зводити нові будинки для десятків нових людей. Іграшка виготовлена реалістично та з високою увагою для дрібниць і деталей. Процес керування нею буде легким та інтуїтивно зрозумілим малюкові та принесе багато веселощів та ідей цікавих ігор.
Особливості:
- Іграшка виготовлена у формі самоскида
- Іграшка є зменшеною моделлю реальної спецтехніки
- Машинка має підсвічування та працює від акумулятора
- Кабель для заряджання акумулятора входить до набору
- Рух уперед/назад, повороти праворуч/ліворуч, розворот
- Кузов підіймається й опускається за допомогою пульта
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри машинки: 19.5 х 10.5 х 13.5 см
- Масштаб: 1:24
- Елементи живлення: акумулятор 3.7 V (входить до комплекту)
- Частота керування: 40 MHz
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу "АА" (не входять до набору)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 13 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 40Mhz |
| Кількість каналів | 5 |
| Радіус дії | 15 м |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 135 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 713 ₴




