Машинка на радіокеруванні з підсвічуванням Керування з телефона Бірюзовий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 41700
868 ₴
775 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка на радіокеруванні Epoch Racing призначена для швидкісних перегонів і драйвових ігор. Вона вирізняється стильним дизайном, великими колесами та надійним керуванням. Дитина зможе керувати ним як через пульт, так і за допомогою мобільного застосунка, що робить гру ще цікавішою та сучаснішою. Комплект містить усе необхідне для запуску, щоб відразу вирушити в захопливу гонитву.
Особливості:
- Керування з пульта та з телефона
- Працює від акумулятора
- Гумові колеса
- Підсвічування
- Їде вперед/зворотно, повертає
- Підвищення швидкості
Комплектація:
- Машинка
- Акумулятор
- USB-кабель для заряджання акумулятора
- Пульт керування
- Викрутка
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Масштаб: 1:20
- Розмір машини: 20 х 13,5 х 8,8 см
- Елементи живлення машинки: Акумулятор: 3.7 V (входить до комплекту)
- Частота керування: 2.4 GHz
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Матеріали: Пластик, гума
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 25 х 16,5 х 16,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:20 |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 88 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 775 ₴




