Баштовий кран на радіокеруванні з керованою стрілою та підсвічуванням 99 см

- Немає в наявності
- Код: 41701
1 307 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей радіокерований баштовий кран стане справжньою зіркою дитячих ігор! Його висота вражає, а конструкція та світлові ефекти створюють відчуття справжньої будівельної техніки. За допомогою пульта можна легко керувати рухом підіймального крана вгору та вниз, обертати його та створювати цікаві ігрові сценарії. Надійна основа забезпечує стабільність, а продуманий дизайн робить гру максимально реалістичною та захопливою!
Особливості:
- Деталізований і продуманий дизайн іграшки
- Автоматичний підіймальний кран (підіймається/опускається, обертається)
- Підсвічування
- Працює від акумулятора, який разом з USB-кабелем доданий до комплекту
- Виконана з якісного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Розміри іграшки: 61,5 х 31,5 х 99 см
- Елементи живлення іграшки: акумулятор 3.7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу "АА" (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 48 х 12 х 34 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Кран |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 615 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Висота | 990 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 307 ₴









