Екскаватор на радіокеруванні з керованим ковшем підсвічуванням звуком і парогенератором Жовтий з білим

- Немає в наявності
- Код: 41703
1 381 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей радіокерований екскаватор із металевим автоматичним ковшем створений для справжніх шанувальників спецтехніки! Він має гусеничний хід, також автоматично обертову платформу, а ще вміє випускати ефектну пару. Завдяки міцному металопластику, реалістичному керуванню та звуковим і світловим ефектам ця модель має вигляд справжньої будівельної машини! Ідеальний вибір для дітей і дорослих, які люблять реалістичні та деталізовані машинки!
Особливості:
- Деталізований і продуманий дизайн
- Автоматичний рух ковша (активується кнопками на пульті)
- Автоматичне обертання платформи
- Підсвічування
- Працює від акумулятора, який разом з USB-кабелем доданий до комплекту
- Металопластикова модель
- Режим демонстрації
- Звук (можна вимкнути)
- Гусеничний хід
- Парогенерація
- Рухи: вперед/назад, праворуч/ліворуч
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри іграшки: 34 х 12 х 18 см
- Масштаб: 1:18
- Елементи живлення іграшки: акумулятор 3.7V (входить до комплекту)
- Частота керування: 2.4 GHz
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу "АА" (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 41 х 16 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 11 |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 381 ₴







