Бульдозер на радіокеруванні з керованим ковшем і підсвічуванням Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 41707
1 205 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей радіокерований екскаватор призначений для яскравих пригод і активних ігор! Великі колеса, продуманий дизайн, світлові ефекти та міцний корпус надають йому вигляду справжньої спецтехніки, а ківш автоматично підіймається й опускається, роблячи гру ще реалістичнішою! Це ідеальна іграшка, яка захопить і дітей, і дорослих!
Особливості:
- Деталізований і продуманий дизайн іграшки
- Автоматичний рух ковша (активується кнопками на пульті)
- Підсвічування
- Машинка працює від акумулятора, який разом із USB-кабелем доданий до комплекту
- Гумові шини з протекторним візерунком
- Рухи: вперед/назад, праворуч/ліворуч
- Виготовлене з якісного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри машинки: 34 х 13 х 14 см
- Масштаб: 124
- Елементи живлення іграшки: акумулятор 3.7V (входить до комплекту)
- Частота керування: 40 MHz
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу "АА" (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 41 х 16 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Бульдозер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 40Mhz |
| Кількість каналів | 6 |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 205 ₴




