Настільний футбол дерев'яний на штангах із механічним табло 71 х 36 х 14,6 см Коричневий

- Немає в наявності
- Код: 41689
1 688 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний настільний футбол — класика для веселих ігор удома! Цей настільний футбол стане ідеальним вибором для активних ігор у колі друзів або сім'ї. Він виготовлений із дерев'яних матеріалів, що забезпечує його довговічність і екологічність. Це чудова альтернатива цифровим іграм і ґаджетам, яка не тільки об'єднує, а й розвиває реакцію, спритність і змагальний дух. Грайте разом і відчуйте справжній драйв футбольних баталій прямо вдома!
Особливості:
- Набір виготовлений із якісних матеріалів
- Основа виготовлена з дерев'яних матеріалів, стрижні — металеві
- Керування гравцями здійснюється за допомогою штанг, на яких закріплені фігурки
- У наборі 18 футболістів і м'яч
- З обох боків розташовані по 3 важіля, на кожному по 3 гравця
- Механічне табло
Характеристики:
- Вік: Від 6 років
- Розмір іграшки: 71,3 х 36 х 14,6 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 72 х 8 х 36 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільний футбол |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 413 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 145 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 720 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 688 ₴


