Іграшковий автомат на акумуляторі M 416 стріляє м'якими патронами 95 см Зелений

- Немає в наявності
- Код: 41692
702 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей автомат завдовжки майже метр має просто дивовижний вигляд! Його стильний дизайн і автоматична стрільба м'якими патронами дарують відчуття справжнього бою. Це готовий набір для активних ігор як удома, так і на вулиці, так що заряджай, цілься і відчуй себе героєм захопливої битви!
Особливості:
- Крутий і агресивний дизайн
- Стріляє м'якими патронами (підходять для гри вдома та на вулиці)
- У комплекті 20 м'яких патронів із присосками
- Працює від акумулятора, який разом з USB-кабелем доданий до комплекту
- Автоматичний принцип роботи
- Приціл
- Знімний магазин для патронів
- Виготовлене з пластику
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Довжина автомата: 95 см
- Елементи живлення: Акумулятор 3.7V (входить до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 7,5 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тип боєприпасів | М'які патрони, М'які кулі |
| Колір | Зелений |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 950 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 702 ₴


