Іграшковий автомат M 416 з прицілом Механічний Стріляє м'якими патронами Гільзи вилітають 78 см Зелений

- Немає в наявності
- Код: 41693
551 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістичний автомат сподобається кожному хлопчику, адже він практично гарантує перемогу в кожній ігровій баталії! Автомат має механічний принцип роботи, тому його потрібно "зввести" перед кожним пострілом, тому найкраще він підійде для поодиноких точних пострілів. Іграшка стріляє м'якими патронами на присосках, тому гра з нею буде абсолютно безпечною. Також, крім патронів, до набору додані гільзи для них. Завдяки спеціальній конструкції іграшка імітує реальну зброю та після кожного пострілу з нього вистрибує гільза.
Особливості:
- Яскравий дизайн
- Автомат має механічний принцип роботи
- До набору додано 20 м'яких патронів і 10 гільз для них
- Після пострілу порожня гільза вистрибує з автомата
- Автомат має знімний приклад, дуло, магазин і приціл
- Приціл є функціональним і лінзи на ньому настроюються механічно
- Іграшка виготовлена з пластику
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Розміри автомата: 78 х 4.5 х 25 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 50 х 7,2 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони, М'які кулі |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 250 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Ширина упакування | 72 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
- Ціна: 551 ₴


