Іграшкова зброя Снайперська гвинтівка Механічна з м'якими патронами та гільзами 84 см Коричневий

- Немає в наявності
- Код: 41694
661 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова гвинтівка створена для тих, хто любить активні ігри. Завдяки великому розміру (84 см) і продуманим деталям вона має вигляд справжньої зброї, але водночас абсолютно безпечна для дітей. Гвинтівка має механічну систему роботи, яка надає ще більшої реалістичності процесу гри. Вона стріляє м'якими патронами з присосками, а після кожного пострілу спеціальні гільзи створюють ефект справжнього бою. У комплекті оптичний приціл, магазин, патрони та інші аксесуари для повного занурення в гру. Така гвинтівка стане чудовим подарунком для юних стрільців і зробить ігри ще цікавішими.
Особливості:
- Механічний принцип роботи
- 20 м'яких патронів, 10 гільз до них
- Після пострілу порожня гільза вистрибує зі зброї
- Знімні приціл і магазин
- Реалістичний дизайн
- Виготовлене з пластику
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Розмір гвинтівки: 84 х 3 х 18 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 72,7 х 6,9 х 26,2 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони, М'які кулі |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 840 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 180 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 727 мм |
| Ширина упакування | 69 мм |
| Висота упаковки | 262 мм |
- Ціна: 661 ₴

