Дитяче піаніно Синтезатор на ніжках зі стільчиком і мікрофоном 37 клавіш Рожевий

-9%
- Готово до відправки
- Код: 41672
2 064 ₴
1 876 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це музичне піаніно подарує дитині безліч творчих можливостей! 37 клавіш дають змогу грати улюблені мелодії та створювати композиції. Мікрофон у комплекті дає можливість поєднувати спів і гру, влаштовуючи справжні концерти вдома. Зручний стільчик входить до набору, тож маленькому музикантові буде комфортно під час занять, а стильний дизайн і різноманітні музичні функції зроблять гру ще захопливішою!
Особливості:
- Мікрофон у комплекті
- Регулювання гучності
- Регулювання темпу
- Записування і відтворення
- 37 клавіш
- AUX-кабель
- У комплекті є підставка під мікрофон і ноти
- Працює від батарейок і від мережі (кабель USB-AUX у комплекті)
- 2 AUX-роз'єми
- Музика
- Режими гри (можна вибрати звук не тільки піаніно, а й органа, гітари тощо)
- Звуки барабанів
- Виготовлене з якісного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір зібраного піаніно: 43 х 24 х 64 см
- Розмір стільця: 19 х 20 х 17 см
- Елементи живлення: Батарейки 4 шт. типу "АА" (не додано до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 43,5 х 14 х 48 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Піаніки |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 640 мм |
- Ціна: 1 876 ₴


