Дитяче піаніно Синтезатор від мережі або батарейок із мікрофоном і дисплеєм 61 клавіша Чорний

-11%
- Готово до відправки
- Код: 41674
1 412 ₴
1 261 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це електронне піаніно відчинить для дитини двері у світ музики! 61 клавіша дає змогу створювати справжні мелодії, як у професійних музикантів. Мікрофон у комплекті дає змогу поєднувати гру та спів, перетворюючи заняття на маленький концерт. Записування і відтворення мелодій допоможуть тренувати пам'ять і почуття ритму, а яскравий дизайн і різноманітні музичні ефекти зроблять кожне заняття веселим і натхненним!
Особливості:
- 1 мікрофон у комплекті
- 61 клавіша (36 білих і 25 чорних)
- Дисплей із підсвічуванням
- Працює від мережі (USB-type-c кабель у комплекті) і від батарейок
- Регулювання гучності
- У комплекті є підставка під мікрофон і ноти
- Інструкція англійською мовою в комплекті
- 3 роз'єми AUX (для мікрофона, MP3 та OUT)
- 1 AUX-кабель у комплекті
- Записування і відтворення звуків
- Режими гри
- Режим програмування
- Регулювання ритмів
- Регулювання тембру (натисніть один раз на кнопку "тон", а на панелі "числове кодування" виберіть число від 0 до 199)
- Звуки музичних інструментів
- Мелодії
- Виконана з якісного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір піаніно: 61 х 18 х 5,5 см
- Елементи живлення: Батарейки 6 шт. типу "АА" (не додано до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 64 х 10 х 22,4 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Піаніки |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 55 мм |
- Ціна: 1 261 ₴








