Мікроскоп дитячий із підсвічуванням й аксесуарами Optics Microscope Чорний з червоним

-10%
- Готово до відправки
- Код: 41677
525 ₴
472 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий набір із мікроскопом — це джерело нових знань і відкриттів. Адже з таким набором можна вивчити будову мікроорганізмів!
Особливості:
- Підсвічування кольорових скель
- Вбудовані об'єктиви лінз
- Регульований кут нахилу
- Дослідницький зразок
- 2 предметні скла
- 2 колби
- Пластмасовий контейнер
- Пінцет
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу "АА" (до комплекту не входять)
- Розмір мікроскопа: 12 х 8 х 22,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 19 х 8,6 х 23,8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мікроскоп |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 225 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 472 ₴


